Kontakt

Ta kontakt med oss via telefon eller mail för att få veta mera om våra produkter. Vi kan arrangera en presentation antingen via Teams eller liknade programvara, eller träffa oss för ett vanligt möte. Du är också välkommen att besöka oss på något av våra showroom som finns i Stockholm, Norrköping eller Oslo.


Norrköping

Huvudkontor/Showroom

TreCe AB
Importgatan 39, Norrköping
Box 6063, SE-600 06 Norrköping

Öppettider: Mån-Tor 08:00-17:00 / Fre 08:00-15:00

Tel +46-11-21 14 80
E-post: info@trece.se

Stockholm

Showroom

R40 Center
Rosenlundsgatan 40
SE-118 53 Stockholm

Öppettider: Mån-Fre 08:30-16:30

Lena Lundell: +46-8-480 027 55

http://www.r40center.se/

Oslo

studio thune oslo trece showroom

Showroom

Studio Thune
Drammensveien 130 B13 Skøyen
NO-0277 Oslo

Öppettider: Mån-Fre 10:00-16:00

Øivind Bergstrøm: +47 23 96 07 22

http://www.studiothune.no/

Agenter | Representanter

Försäljning Danmark | Agent

Norrlitt Design
Koglevej 7
3060 Espergærde
Tel: +45 2362 4242
E-post: em@norrlittdesign.dk
http://www.norrlittdesign.dk/

Försäljning Frankrike | Agent

MC Diffusion
75 Avenue du Général de Gaulle
FR-92800 Puteaux
Tel: +33 147-78 00 56
E-post: mcdiffusion@mc-diffusion.fr
www.mc-diffusion.archiexpo.fr

Försäljning Nord Amerika | Representant

Scandinavian Spaces
NEW YORK  |  AUSTIN  |  CHICAGO
Tel: +1 855-811-9676
E-post: info@scandinavianspaces.com
www.scandinavianspaces.com

Försäljning Estland/Finland | Agent

Eurohela OY
Niemenkyläntie 81
FI-04920 Saarentaus
Finland
Tel: +358 50 553 5255
E-post: matti.salminen@eurohela.fi
https://www.eurohela.fi

Kontaktformulär

Hej. Tack för ditt intresse av våra produkter. För att du ska få så snabb hjälp som möjligt ber vi dig att skriva ned dina frågor eller offertförfrågan i detta kontaktformulär. Vi återkommer till dig snarast med svar på dina eventuella frågor eller skickar en offert på det du vill beställa.

Om du har frågor som du vill diskutera med oss, är du välkommen att ringa vår support på telefonnummer +46-11-21 14 80.

Kontaktpersoner | Regioner / Återförsäljare

Anders Renström
VD/Säljare

Tel +46-11-21 14 60
anders.renstrom@trece.se

Mirjana Kilian
Säljledare/Projekt/Anbud

Tel +46-11-21 14 84
mirjana.kilian@trece.se

Hans Linde
Östra Sverige och Norrland

Distr.Ans./Säljare
Tel +46-11-21 14 85
hans.linde@trece.se

Martin Larsson
Export Manager & Customer relations

Tel +46-8-480 027 50
martin.larsson@trece.se

Per Fihn
Västra/södra Sverige

Distr.Ans./Säljare
Tel +46-11-21 14 68
per.fihn@trece.se

Lena Lundell
Stockholm och mellersta Sverige

Distr.Ans./Säljare
Tel +46-8-480 027 55
lena.lundell@trece.se

Øivind Bergstrøm
Norge

Distr.Ans./Säljare
Tel +47 23 96 07 22
oivind.bergstrom@trece.se

Kontaktpersoner

Liselott Kjelldorff
Ekonomiansvarig

Tel +46-11-21 14 83
liselott.kjelldorff@trece.se

Åsa Vallentin
Produktchef

Tel +46-11-21 14 69
asa.vallentin@trece.se

Michael Henricson
Marknadschef

Tel +46-11-21 14 64
michael.henricson@trece.se

Sara Shakespeare
Hållbarhetsansvarig

Tel +46-11-21 14 66
sara.shakespeare@trece.se

Morgan Wiberg
Konstruktör

Tel +46-11-21 14 62
morgan.wiberg@trece.se

Patric Öhman
Offerter/Säljare

Tel +46-11-21 14 87
patric.ohman@trece.se

Linus Hellman
Leveranser/Offerter/Säljare

Tel +46-11-21 14 67
linus.hellman@trece.se

Ywonne Jalvér Lindvall
Order/Säljare

Tel +46-11-21 14 82
ywonne.lindvall@trece.se

Linda Kerjouan
Offerter/Säljare

Tel +46-11-21 14 88
linda.kerjouan@trece.se

Niklas Alexandersson
Leveransplanerare/Offerter

Tel +46-11-21 14 86
niklas.alexandersson@trece.se

Daniel Söderberg
Offerter/Säljare

Tel +46-11-21 14 61
daniel.soderberg@trece.se

Linnéa Ferm
Order/Säljare

Tel +46-11-21 14 89
linnea.ferm@trece.se